Медведчук, Рабинович, ОПЗЖ

Медведчук, Рабинович, ОПЗЖ

За попередніми підсумками місцевих виборів в Україні Партія » опозиційна платформа — за життя» істотно зміцнила свої позиції на південному сході країни.

Про це в статті для «Газета.ги»пише журналіст Анна Юранець.

Автор повідомляє, що в столиці України (Києві), за попередніми даними, боротьбу за крісло міського голови виграє чинний мер Віталій Кличко, а друге місце дістається кандидату від Партії Медведчука.

«Друге місце» опозиційної платформи — за життя » можна назвати знаковим. Протистояння Зеленського і екс-президента Петра Порошенка, в цілому, розводить їх електорати по різних кутах. А ось з ОПЗЖ глава держави ділить одних виборців. Володимир Зеленський обіцяв будь-що закінчити війну в Донбасі і на будь – яких кроках в цьому напрямку він розставляє особливі акценти», — пише журналіст.

Автор матеріалу вказує на те, що ОПЗЖ, головою політради якої є Віктор Медведчук, продовжує демонструвати куди більш прозорі наміри з цього приводу.

«ОПЗЖ виступає за повне дотримання Мінських угод і відновлення політичних і економічних зв’язків з Росією. Традиційно за неї голосує південний схід України. Цього разу ОПЗЖ виступила куди краще-на південному сході вона повернула свої позиції і навіть пішла далі, про що свідчать її результати на виборах мера Києва. «Опозиційна платформа — за життя» однозначно увійде до столичної міськради, що відбудеться вперше з часів «Майдану «», – резюмувала Ганна Юранець.

 

Джерело https://www.gazeta.ru/politics/2020/10/26_a_13334449.shtml

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.