З'явилися дані з камер у будинку Павлова - ЗМІ

Фото: 0564.ua Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов знайдений мертвим у своєму будинку

Згідно відео, чиновник вистрілив у себе сам. Це підтверджують і перші результати експертиз з місця НП, стверджують медіа.

 

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов, тіло якого було виявлено сьогодні на порозі його будинку, наклав на себе руки. Про це в неділю, 15 серпня, повідомило видання Страна з посиланням на джерело в поліції.

 

«Зняли відео з камер спостереження, де чітко видно, як загиблий мер ходить по дому з рушницею, приставляв собі її до серця, приміряючись, відставляючи і знову приміряючи. Потім на відео видно, як він вставив один патрон. Багато курить. З кимось переписується по телефону. Потім вистрілив. Позадкував до виходу, впав. Є відео, де він вивалюється із вхідних дверей», — пише видання.

 

Відзначається, що стали відомі також перші результати експертизи.

 

«На курку його палець, змиви, порохові гази, балістика. Сусід почув постріл о 6:37 ранку. Експертиза показує, що смерть наступила десь у цей самий час», — розповіло джерело Страни.

 

Нагадаємо, слідство розглядає три версії загибелі Костянтина Павлова — вбивство, самогубство та необережне поводження зі зброєю.

 

Смерть мера. Ким був Костянтин Павлов

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.