Зеленський зустрівся з Вселенським Патріархом

Фото: Офіс президента Володимир Зеленський зустрівся зі Вселенським Патріархом Варфоломієм, який прибув з візитом в Україну

В Україну прибув Вселенський патріарх Варфоломій для участі в святкових заходах з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

 

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм, який прибув з візитом в Україну на запрошення Глави держави з нагоди 30-річчя Незалежності. Про це в п’ятницю, 20 серпня, повідомляє Офіс президента.

 

«Для мене особисто, для України, для нас всіх — це велика честь, що ви приєдналися до нас в такі важливі дні, коли ми відзначаємо 30-річчя нашої незалежності. Це для нас дуже важливе значення», — заявив Президент на початку зустрічі.

 

Володимир Зеленський нагадав, що вже двічі за час своєї каденції був в гостях у Вселенського Патріарха, а Його Святість відвідує нашу країну в третій раз.

 

Зі свого боку Вселенський Патріарх подякував Президентові України за запрошення і зазначив, що щасливий бути на «прекрасній гостинній українській землі, особливо тоді, коли Україна святкує 30-ту річницю незалежності».

 

«Для нас велика честь відсвяткувати разом з вами цю важливу для України дату», — зазначив гість.

 

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання мирного врегулювання на Донбасі, ситуацію з порушенням основних прав і свобод людини, свободи віросповідання на тимчасово окупованих територіях України.

 

Архієпископ Константинополя — Нового Риму і Вселенський Патріарх Варфоломій прибув до України напередодні ввечері. Це третій його візит в нашу країну. У вересні 1997 року Його Святість відвідував Одесу, а в липні 2008 року — Київ.

 

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.