Зеленський стурбований затриманням Саакашвілі

Фото: president.gov.ua Зеленський занепокоєний через затримання Саакашвілі

Глава держави висловив занепокоєння тоном заяв, які звучать у Грузії та стосуються можливого розвитку ситуації із затриманням українського чиновника.

 

Президент Володимир Зеленський висловив стурбованість затриманням Михайла Саакашвілі в Грузії і тоном заяв грузинської сторони із цього питання. Про це ввечері в п’ятницю, 1 жовтня, повідомив прес-секретар Офісу президента Сергій Никифоров у Facеbook.

 

«Уважно стежимо за повідомленнями про затримання голови виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайла Саакашвілі. Президент Володимир Зеленський стурбований подібними новинами і тоном заяв, що звучать у Грузії, про можливий розвиток ситуації», — написав Никифоров.

 

Він додав, що Україна звертається до грузинської сторони за роз’ясненнями всіх обставин такого кроку щодо українського громадянина. За його словами, посольство України в Грузії поки не отримало офіційної інформації про затримання Саакашвілі.

 

Перед цим в МЗС України повідомили, що викликали керівника посольства Грузії в Україні для отримання офіційної інформації про підстави затримання Саакашвілі.

 

Нагадаємо, сьогодні ввечері стало відомо, що в Грузії затримали Саакашвілі.

 

Шоу триває. Саакашвілі дістався до Грузії

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.