Зеленський обговорив із канцлером Австрії Донбас

Фото: president.gov.u Володимир Зеленський і Себастьян Курц

Глава держави запропонував Курцу найближчим часом відвідати Україну, а також розповів про Кримську платформу.

 

Президент Володимир Зеленський у середу, 2 червня, провів телефонну розмову з федеральним канцлером Австрії Себастьяном Курцем, в ході якої, зокрема, обговорив ситуацію на Донбасі. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

 

Під час розмови Зеленський розповів Курцу про актуальну ситуацію на Донбасі, а також про нещодавню ескалацію ситуації уздовж кордонів України. Президент також ознайомив австрійського канцлера із Кримською платформою.

 

Курц і Зеленський, зокрема, обговорили хід виконання домовленостей, які були досягнуті під час візиту українського президента до Австрії, а також відзначили пожвавлення двосторонньої торгівлі.

 

Сторони також обмінялися думками щодо боротьби з пандемією коронавірусу й обговорили прогрес реалізації ряду інвестиційних проектів в Україні за участю австрійського бізнесу.

 

Окрему увагу було приділено діалогу між Україною та ЄС. Курц, зі свого боку, підтримав євроінтеграційні прагнення України.

 

Нагадаємо, наприкінці квітня, коли на кордоні України і Росії загострилася ситуація, Курц попросив Путіна пояснити підхід до України.

 

Також повідомлялося, що Курц виступив за будівництво Північного потоку-2, хоч і з дотриманням інтересів України.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.