Зеленський хоче "предметної" зустрічі з Путіним

Фото: скриншот Зеленський домагається зустрічі з Путіним

Глава держави заявив, що це його проблеми, як він має змусити опонента мати бажання предметно говорити про деокупацію України.

 

Президент Володимир Зеленський заявив, що хотів би зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним «не декларативно» і більш «предметно», ніж під час минулої зустрічі в нормандському форматі. Про це він сказав під час виступу на форумі YES, який у п’ятницю, 10 вересня, розпочався в Києві.

 

Зеленський зазначив, що у нього «не вистачає часу думати про Путіна, нехай його країна і він не ображаються».

 

«Мене більше цікавить, чи можемо ми предметно зустрітися. Більш предметно, ніж було на першій зустрічі нормандського формату», — сказав він.

 

Президент зазначив, що Росія «не хоче і не бачить сенсу завершити війну і вирішити конфліктне питання» (на Донбасі, — ред.).

 

«Це мої внутрішні проблеми, що я можу зробити, що я повинен зробити і як я повинен їх змусити мати бажання предметно говорити про деокупацію нашої країни. Просто фразами, погрозами цього не досягти», — заявив глава держави.

 

Зеленський також зазначив, що після майбутнього саміту «нормандської четвірки» можуть бути звільнені утримувані Росією українці.

 

«Я не вірю у звільнення «всіх на всіх», я вірю в те, що після зустрічі можуть бути звільнені 10-20 або більше людей», — заявив Зеленський.

 

Він додав, що Україна працює над організацією зустрічі в нормандському форматі, але чи відбудеться вона, «залежить від політичної волі однієї людини».

 

Нагадаємо, сьогодні Зеленський бере участь у форумі YES. Цьогоріч на захід з’їхалися майже 100 учасників з 20 країн.

 

Як повідомлялося, напередодні в МЗС України заявили про готовність до зустрічі «нормандської четвірки». У відповідь в МЗС РФ заявили про «політичну шизофренію» Києва.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.