Зеленський гарантував Ізраїлю захист інвестицій

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський запропонував ізраїльським компаніям використовувати колосальний потенціал України

Обсяг прямих ізраїльських інвестицій в Україну не відповідає потенціалу двох країн, вважає Володимир Зеленський.

 

Влада України очікує приходу інвесторів з Ізраїлю. Захист їх коштів гарантовано, сказав президент Володимир Зеленський під час спільних заяв із президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом у вівторок, 5 жовтня.

 

«Україна чекає на ізраїльських інвесторів, а уряд і я особисто гарантуємо захист всіх їх інвестицій. Крім того, Україна зацікавлена у вивченні і використанні значного досвіду Ізраїлю у сфері інновацій», — заявив Зеленський.

 

На його думку, ізраїльські компанії можуть використовувати колосальний потенціал України, як нового технологічного європейського хаба.

 

Зеленський вважає, що на сьогодні обсяг прямих ізраїльських інвестицій в Україну не відповідає потенціалу двох країн.

 

«Нові технології, інновації, кібербезпека, охорона здоров’я, фармацевтика, космічні програми, банківська справа, фінанси, будівництво, сільське господарство — це лише окремі перспективні сфери для розвитку інвестиційного співробітництва між Україною та Ізраїлем», — перерахував він.

 

Зеленський додав, що нові можливості для посилення двосторонньої економічної взаємодії відкриває Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, яка набрала чинності на початку січня 2021 року.

 

Нагадаємо, 5 жовтня президент Ізраїлю Іцхак Герцог прибув в Україну з державним візитом. У Києві його зустрів український лідер Володимир Зеленський. Офіційна церемонія пройшла в Маріїнському палаці, після чого глави держав провели зустріч у вузькому колі.

 

Як відомо, Іцхак Герцог відвідає заходи, присвячені 80 річниці трагедії Бабиного Яру.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.