Збитий літак МАУ: Україна "створить проблеми" Ірану

Фото: Кристо Грозев / Twitter Катастрофа МАУ: Україна має намір «створити проблеми» для Ірану

Іран намагається «піти від відповідальності і знайти цапа-відбувайла», але Україна займе більш жорстку позицію, заявив Кулеба.

 

Україна має намір зайняти більш жорстку позицію щодо Ірану в справі про збитий літак МАУ над Тегераном. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в інтерв’ю Kyiv Post в п’ятницю, 2 квітня.

 

Україна зацікавлена ​​в тому, щоб всі винні в катастрофі постали перед судом, але Іран намагається «піти від відповідальності і знайти цапа-відбувайла», говорить міністр.

 

«Слідство має тривати. Ми не зупинимося, поки в цій трагічній історії не восторжествує справедливість», — сказав Кулеба.

 

Так як Іран самостійно не може домогтися справедливості, Київ налаштований зайняти більш жорстку позицію і разом з іншими залученими в трагедію країнами розглядає заходи, щоб «створити проблеми для Ірану і спонукати його зайняти чесну позицію», підсумував глава МЗС.

 

Нагадаємо, Іран представив звіт про катастрофу з літаком МАУ, який був збитий під Тегераном 8 січня 2020 року двома ракетами. У звіті названо винуватця — оператора ППО, який помилився і випустив дві ракети. Глава МЗС України Дмитро Кулеба розкритикував цей звіт. Пізніше постраждалі країни зробили заяву.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.