Затверджено санкції за "вибори" в Криму і ОРДЛО

Фото: Сергей Аксенов / Facebook Голосування на «виборах» у Криму

Безстрокові санкції введені відносно кандидатів до Держдуми РФ у Криму і Севастополі — як самовисуванців, так і за партійними списками.

 

Президент Володимир Зеленський зробив чинним рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України від 5 жовтня про застосування персональних санкцій щодо 95 осіб, громадян України та РФ, причетних до виборів у Держдуму в тимчасово окупованому Криму і ОРДЛО. Про це повідомляється на сайті глави держави у вівторок, 5 жовтня.

 

 

Зазначено, що безстрокові санкції введені відносно кандидатів до Держдуми РФ у Криму і Севастополі — як самовисуванців, так і за партійними списками.

 

Всього у списку перебуває 95 осіб. Обмежувальні заходи введені проти т.зв. членів «територіальних виборчих комісій» у Криму, силовиків ФСБ РФ, у тому числі співробітників Інституту криміналістики ФСБ та інших служб.

 

Крім того, Україна ввела санкції проти одного громадянина Кореї, що проживає в Київській області.

 

В указі зазначається, що санкції включають повний пакет обмежень — від заборони в’їзду до блокування всіх активів.

 

Також указом вводяться економічні санкції проти трьох російських компаній та одного підприємства з Сінгапуру. Це ТОВ Завод судновий світлотехніки Маяк, ПАТ Амурський суднобудівний завод, Федеральне казенне підприємство РФ Казанський державний казенний пороховий завод і сингапурська Zasshid PTE. LTD.

 

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Нагадаємо, ці санкції були прийняті на засіданні РНБО 17 вересня. Тоді стверджувалося, що в список потрапили сім посадових осіб ФСБ, які мали відношення до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

 

Раніше МЗС вимагало санкцій проти РФ за вибори в Криму і ОРДЛО. У Києві попередили, що причетні до проведення виборів на окупованих територіях нестимуть відповідальність за українським законодавством.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.