З Афганістану вивезли більш як 600 осіб - ОП

Фото: Facebook/Андрій Єрмак Жодного українця в біді не залишать — Єрмак

Операцію з евакуації підготувало і провело ГУР. Співробітники навіть змушені були прориватися в місто, щоб вивести людей, розповів глава ОП.

 

Україна з Афганістану вивезла більше 600 осіб. Серед них не тільки українці, а й громадяни інших держав — жінки, діти, правозахисники і журналісти Globe and Mail, WSJ, USA Today. Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

 

Операція була цілком і повністю підготовлена і проведена силами українського Головного управління розвідки.

 

«Через напружену ситуацію, що склалася в Афганістані, нашим хлопцям довелося прориватися в місто і також повертатися в умовах сильної протидії, виводячи цивільних із собою до місця евакуації. Обійшлося без втрат, і всі наші живі і здорові», — підкреслив Єрмак.

 

Він не виключив, що громадяни України ще можуть залишатися в Афганістані, і пообіцяв їх не залишити.

 

«Офіс президента постійно моніторить ситуацію. 24 години на добу працює гаряча лінія МЗС України. Жодного нашого громадянина, що знаходиться в біді, не залишать напризволяще», — сказав Єрмак.

 

 

 

Півмільйона людей можуть покинути Афганістан — ООН

 

 

Тим часом Франція завершила евакуацію з Афганістану. Французькі військові евакуювали з Кабулу близько трьох тисяч осіб, зокрема 2,6 тисячі афганців. Усі французькі дипломати і військові покинули Кабул.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.