YouTube безповоротно видалив німецькі канали Russia Today

Фото: Russia Today YouTube видалив німецькі канали Russia Today

Маргарита Симоньян стверджує, нібито в червні 2021 року в каналу RT DE був 21 млн переглядів.

 

YouTube без можливості відновлення видалив обидва німецьких канали Russia Today. Про це заявила головний редактор російського державного інформагентства Маргарита Симоньян у вівторок, 28 вересня.

 

«Ютюб-канал RT DE на четвертому місці за впливовістю серед німецькомовних ЗМІ, згідно з даними Tubular Labs, ми обходимо Дойче Велле та інших німецьких гігантів. За один тільки червень 2021 року біля каналу був 21 млн переглядів. Раніше Люксембург відмовив нам у видачі ліцензії на мовлення, пославшись на думку влади Німеччини. Це справжня медійна війна, оголошена державою Німеччина державі Росія», — стверджує Симоньян.

 

Вона додала, що очікує, коли «рідна держава, не відкладаючи, заборонить у Росії Дойче Велле та інші німецькі ЗМІ, а також закриє корпункти ARD і ZDF», а також згадала про санкції проти YouTube, який потрібно ввести «з самоповаги».

 

Нагадаємо, що раніше Facebook став позначати акаунти РосЗМІ, контрольовані державою. Позначка «Це видання контролюється державою Росія» з’явилася в постах РІА Новости, RT, Ruptly і Sputnik.

 

Також повідомлялося, що G7 розробить механізм боротьби з пропагандою РФ. Британія ініціює запуск механізмів швидкого реагування, які були б спрямовані на спростування дезінформації, розповсюджуваної з боку Росії.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.