Український літак не може вилетіти з Кабулу

Люди намагаються потрапити на територію аеропорту в Кабулі

Глава МЗС України назвав ситуацію критичною через велику кількість людей, які намагаються будь-що покинути Афганістан.

 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що в аеропорту Кабулу знаходиться другий український літак, але він не може звідти вилетіти. Про це він сказав журналістам у понеділок, 16 липня.

 

«Зараз найбільша проблема в тому, що у нас є борт, який там знаходиться і який не може вилетіти. Він теоретично в якийсь момент зможе вилетіти, але чи зможе новий український літак туди прибути — це поки питання без відповіді», — сказав він.

 

Кулеба також назвав ситуацію в аеропорту Кабулу критичною.

 

«Зараз ситуація в аеропорту Кабулу критична, і поки літак вилетіти не може. Якщо в Кабулі ти зараз відкриєш двері літака — у тебе за дві секунди буде повний салон, і люди будуть лежати, і це буде незрозуміло хто», — додав глава МЗС.

 

Водночас він відзначив, що Україна готова брати на вільні місця громадян інших держав, навіть Афганістану, як це проходило з першим рейсом.

 

За словами Кулеби, зараз деякі ЗМІ поширюють інформацію, що МЗС комусь не пропонує евакуацію з Афганістану. Він назвав цю інформацію «абсолютною маніпуляцією» та закликав українців звертатися в посольства України в Таджикистані, Пакистані і заявляти про своє місцезнаходження.

 

Нагадаємо, минулої ночі Кулеба розповів, що український літак забрав з Афганістану громадян п’яти країн, серед яких були вісім українців.

 

А сьогодні стало відомо, що з Афганістану в Україну хочуть повернутися ще більш як 70 громадян.

 

Опубліковано відео з аеропорту Кабулу

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.