Україні важливо співпрацювати з МВФ - Марченко

Фото: dailynewsegypt.com Міжнародний валютний фонд

Міністр подякував партнерам за підтримку в проведенні реформ. Однак експерти КСУ вважають, що рішення КСУ «призвело до відкоту антикорупційних зусиль».

 

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) відзначили прогрес України у проведенні реформ, необхідних для продовження програми співпраці. Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко під час свого робочого візиту в США, повідомляє Урядовий портал.

 

Марченко провів переговори з директором Європейського департаменту Альфредом  Камерою, виконавчим директором МВФ Полом Гілберсом, главою місії МВФ в Україні Іванною Владковою Голлар, постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном та іншими представниками команди фонду.

 

На переговорах вдалося досягти компромісу з кількох питань. Наприклад, сторони обговорили антикорупційну реформу, реформи корпоративного управління і питання незалежності НАБУ.

 

«Україна досягла значних результатів у виконанні структурних маяків МВФ. Верховна Рада України в короткий термін прийняла ряд законопроектів, необхідних для продовження програми співпраці з МВФ», — підкреслив Сергій Марченко.

 

Міністр також додав, що підтримка МВФ є дуже важливою для країни. Марченко подякував партнерам за сприяння в проведенні реформ.

 

«Економічна ситуація в країні покращується, але для забезпечення макроекономічної стабільності України надзвичайно важливо бути в програмі співпраці з МВФ», — зазначив міністр.

 

Тим часом, експерти МВФ відповіли, що рішення Конституційного Суду України «призвело до відкоту антикорупційних зусиль, що вимагає відповідної реакції з боку української влади».

 

Сторони домовилися про спільну роботу для можливості досягнення Staff level agreement найближчим часом.

Мінфін веде переговори з МВФ про новий транш

 

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про банки на вимогу МВФ. Законопроект про корпоративне управління в банках є структурним маяком МВФ у виконанні умов програми.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.