Українців вдвічі частіше працевлаштовують офіційно

Фото: Корреспондент.net Роботодавці зараз удвічі частіше працевлаштовують працівників офіційно

Рекорд зафіксували 30 червня — за день офіційно працевлаштували 63 тисячі нових працівників.

 

В Україні за два тижні більш ніж подвоїлася добова кількість офіційно працевлаштованих громадян. Про це з посиланням на дані Податкової повідомляє Мінекономіки в середу, 14 липня.

 

«За останні два тижні спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення кількості працівників, працевлаштованих належним чином. За цей період в органи Державної податкової було подано майже 159 тис. повідомлень про працевлаштування», — сказано в повідомленні.

 

«У середньому щодоби в Україні з’являлося майже 23 тис. офіційно оформлених працівників. Для порівняння: у червні середня за день кількість становила 11,6 тис. осіб», — додали в Міністерстві.

 

Заступник міністра економіки Світлана Глущенко заявила, що 30 червня було зафіксовано рекорд — 63 тисячі нових офіційно працевлаштованих працівників.

 

Водночас найактивніша реєстрація нових співробітників відбувалася у сфері організації тимчасових розміщень (зростання на 131%), харчування (78,6%).

 

Крім того, позитивну динаміку зафіксували також у сфері будівництва (на 16,4%), торгівлі (на 14,1%) і транспорту (на 7,3%).

 

Нарешті, в регіональному розрізі лідирують Луганська, Миколаївська і Чернівецька області, за ними — Київська й Житомирська.

 

Нагадаємо, що в Україні запускають Реєстр кваліфікацій. Кваліфікаційні центри оцінюватимуть результати навчання осіб, які було отримано шляхом неформального навчання.

 

Також повідомлялося, що на «дистанційку» під час пандемії перейшли більш як 20% українців. Серед тих, хто почав працювати з дому, помітно більше працівників державного сектору, ніж приватного.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.