Україна не змінить свій курс до НАТО - Хомчак

Фото: Армія Inform Шантаж чи тиск Москви не змінить стратегічний курс України до НАТО — Хомчак

Росія все частіше переходить до «гри м’язами» і безпосередньо шантажує Україну за відсутності інших методів впливу, заявив Руслан Хомчак.

 

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що будь-який тиск з боку Росії не змінить курс України на вступ до НАТО. Про це він сказав під час спільного засідання за участю міжнародних партнерів і представників НАТО, повідомляє прес-центр Генштабу в п’ятницю, 30 квітня.

 

Хомчак зазначив, що все частіше Росія переходить до «гри м’язами» і прямого шантажу України за відсутності інших методів впливу.

 

«Незважаючи на поточне часткове відведення деяких частин російських підрозділів від кордонів України до пунктів постійної дислокації, ми не виключаємо повторення подібної практики в майбутньому», — додав Хомчак.

 

За словами головнокомандувача ЗСУ, будь-який шантаж або тиск східних і північних сусідів не здатен змінити стратегічний курс України.

 

«Навіть більше, в останні роки ми бачимо суттєве зростання кількості прихильників серед населення України вступу до НАТО в усіх без винятку регіонах нашої держави. Сьогодні в країні найвищий за часів новітньої історії рівень підтримки населенням вступу до НАТО», — підсумував Хомчак.

 

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що в НАТО підтримують прагнення України до членства. Ескалація з боку РФ є системною і найбільш масштабною за останні роки, становлячи загрозу для європейської системи безпеки і регіону Чорного моря, додав міністр.

 

Також президент України Володимир Зеленський заявив, що вступ України до НАТО не можна зводити до проведення реформ. Українські військові «стримують єдину агресію в Європі» — це повинно бути враховано в контексті членства України в НАТО, зауважив Зеленський.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Операція об’єднаних сил на Донбасі

СюжетКадрова політика Зеленського: кому президент доручає «нести мир на Донбас»?

Військовий прокурор застеріг від порушень закону в Золотому

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.