Україна і Британія починають спільно будувати кораблі

Фото: mil.gov.ua Влада України і влада Британії домовилися, як реалізовувати Морський меморандум

Оборонні відомства двох країн узгодили перехід до практичної реалізації Меморандуму про реалізацію проектів морського партнерства.

 

Представники оборонних відомств України і Великої Британії узгодили перехід до практичної площини виконання Меморандуму про реалізацію проектів морського партнерства, яке серед іншого має на меті спільне будівництво кораблів. Про це в середу, 25 серпня, повідомляє прес-служба Міноборони України.

 

«Документ, зокрема, передбачає спільне проектування і будівництво військових кораблів в Україні і Великобританії, а також будівництво інфраструктури ВМС України на загальну суму 1,7 млрд фунтів стерлінгів», — повідомляє Міністерство оборони України.

 

Відзначається, що реалізація проектів почнеться після того, як уряди підпишуть Рамкову угоду строком до 8 років.

 

Сторони також обговорили основні кількісні і якісні показники й етапи реалізації домовленостей.

 

«Досягнуті домовленості — ще один крок у розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Сполученим Королівством для розвитку можливостей українського флоту в Чорному й Азовському морях», — підкреслюють у Міноборони.

 

Меморандум про реалізацію проектів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства і ВМС України було підписано 21 червня 2021 року в Одесі.

 

Перед цим ЗМІ повідомляли, що Україна купить у Британії два бойових кораблі. Йшлося про два тральники типу Sandown з дев’яти, які має Лондон.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.