Ухилення від сплати податків: ДФС повернула в бюджет 1,1 млрд гривень

Фото: ГФС Порушників звільнили від відповідальності після того, як було сплачено всю суму

Співробітники податкової міліції виявили несплату податків учасника газового ринку на суму більше 672 млн грн. Разом з пенею та штрафами в бюджет повернули 1,1 млрд.

 

Державна фіскальна служба викрила посадових осіб в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, повідомляє прес-служба ДФС.

 

Співробітники служби встановили, що учасник газового ринку протягом 2015-2018 років шляхом неправомірного відображення в податковому і бухгалтерському обліку ухилявся від сплати податків на загальну суму більше 672 млн грн.

 

Посадовій особі підприємства повідомлено про підозру і забезпечено відшкодування несплачених податків, пені і штрафних санкцій на загальну суму 1,1 млрд грн.

 

У суд направлено клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих збитків на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.

 

«Одним з результатів ефективної роботи співробітників податкової міліції ДФС є викриття фактів умисного ухиляння від сплати податків і забезпечення надходження коштів у бюджет. Завдяки ефективній роботі аналітичного підрозділу ДФС станом на сьогодні вже забезпечено відшкодування завданих державі збитків у розмірі майже 2 млрд гривень живих коштів», — відзначив глава ДФС Вадим Мельник.

 

Раніше ДФС показала схему розкрадання коштів на комунальних підприємствах Києва. Втрати оцінюються більш ніж у 200 млн грн.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.