Угорщина має намір заважати вступу України в НАТО

Фото: magyarnemzet.hu У Будапешті мають намір блокувати вступ України в НАТО

Представник уряду у зв’язку з газовим скандалом згадав про наміри Будапешта блокувати шлях України в НАТО.

 

Глава адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш заявив, що Україна не має права втручатися в енергетичну політику країни. Також він відзначив, що Будапешт не припинятиме блокувати вступ України в НАТО. Про це в середу, 29 вересня, повідомляє видання Magyar Nemzet.

 

«Помста з боку України сталася задовго до наших газових домовленостей з росіянами — тоді, коли Україна грубо обмежила використання рідної мови угорців у Закарпатті шляхом внесення змін до закону Про освіту, тому Угорщині слід продовжувати блокувати її шлях у НАТО», — заявив Гуйяш.

 

Він додав, вкрай прикро, що «сусідня держава в кінцевому підсумку не може оцінити серію жестів, які було зроблено Угорщиною, незважаючи на нинішні серйозні суперечки».

 

Гуйяш також заявив, що не дає розуміння той факт, що інша країна хоче брати участь в енергетичній політиці суверенної країни.

 

Нагадаємо, 27 вересня угорська компанія MVM Group і російський Газпром у Будапешті підписали контракт на поставку газу в Угорщину в обхід України. Угода розрахована на 15 років з можливістю зміни обсягів закупівлі газу через 10 років.

 

В Україні побоюються, що новий газовий контракт Росії та Угорщини може привести до скорочення чи повної зупинки транзиту через територію України.

 

Ніж у спину України. Газовий договір Угорщини з РФ

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.