У ВООЗ прокоментували зараження після щеплення Спутником V

Президент Аргентини Альберто Фернандес отримав щеплення пару місяців тому

Президента Аргентини не захистила від зараження коронавірусом російська вакцина. У ВООЗ відзначили, що повної гарантії вакцини не дають.

 

Офіційний представник ВООЗ Маргарет Гарріс заявила, що вакцини проти коронавірусу не забезпечують повного захисту від зараження. Про це вона сказала в Женеві, коментуючи повідомлення про те, що президент Аргентини Альберто Фернандес здав позитивний тест на коронавірус після вакцинації російським препаратом Спутник V, повідомляє у вівторок, 6 квітня, ТАСС.

 

Гарріс зазначила, що після щеплення необхідно продовжувати дотримуватися запобіжних заходів. За її словами, «деякі люди, навіть будучи вакцинованими, можуть бути інфіковані».

 

«Навіть якщо ефективність вакцини дуже висока і становить, наприклад, 90%, то все ще є 10% осіб, які пройшли вакцинацію, але які можуть заразитися», — пояснила вона.

 

Представник ВООЗ також повідомила, що ймовірність розвитку COVID-19 після вакцинації вища, якщо людина зробила щеплення, але вже була інфікованою чи заразилася протягом перших кількох днів після вакцинації. У зв’язку з цим Гарріс рекомендувала всім, хто зробив щеплення від коронавірусу, продовжувати дотримуватися запобіжних заходів, включаючи фізичне дистанціювання.

 

Нагадаємо, президент Аргентини Альберто Фернандес, який у січні щепився від COVID-19 вакциною Спутник V, заразився інфекцією. На початку квітня ПЛР-тест підтвердив зараження COVID-19 у Фернандеса.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.