У Токіо перед Олімпіадою піврічний рекорд з COVID-заражень

У Токіо максимальні за півроку показники COVID-заражень

Олімпійські ігри в Токіо стартують вже через два дні, але епідеміологічна ситуація в місті стрімко погіршується.

 

У Токіо рекордний рівень захворюваності на COVID-19 за шість місяців — через два дні в Японії відкриваються Олімпійські ігри. Про це повідомляє Associated Press у середу, 21 липня.

 

За день у Токіо підтвердили 1 832 випадки COVID-19.

 

«Те, про що ми турбувалися, відбувається зараз. Зростання випадків очікувалося незалежно від того, була б Олімпіада, чи ні, і ми побоюємося, що ще буде вибухове збільшення кількості випадків, незалежно від Олімпіади», — заявив президент японської медичної асоціації Тосио Накагава.

 

На думку експертів, епідеміологічна ситуація в Токіо в майбутні тижні тільки погіршиться. Також відзначається серйозне зростання захворюваності серед більш молодих невакцинованих верств населення.

 

У японській столиці до 22 серпня діє режим надзвичайної ситуації, на який припадуть Олімпійські ігри — з 23 липня по 8 серпня. При цьому уболівальникам заборонено відвідувати всі спортивні заходи в районі Токіо, невеликі групи глядачів допустять тільки на вибрані об’єкти.

 

В країні повністю вакциновані від коронавірусу близько 23% населення, чого недостатньо для формування колективного імунітету.

 

Нагадаємо, що минулого тижня в Олімпійському селищі в Японії виявили перший випадок COVID-19. У іноземного відвідувача, який бере участь в організації ігор, був позитивний результат тесту на коронавірус.

 

Також повідомлялося, що учасників Олімпіади розмістять на «Антисекс-ліжках». Дизайн меблів затвердив Міжнародний олімпійський комітет, щоб в умовах карантинних обмежень «уникнути непотрібних форм фізичного контакту».

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.