У Сумах підсилюють карантин

Фото: rubryka.com Чергове місто України посилює обмеження

Влада міста вирішила посилити обмеження до 11 квітня, але їх можуть продовжити, якщо ситуація не покращиться.

У Сумах вирішили посилити карантинні обмеження з 3 по 11 квітня. Які обмеження будуть діяти повідомляє прес-служба міськради.

Так, на території міста заборонено:

  •     відвідування місць відпочинку (парків, спортивних майданчиків, прибережних смуг тощо) з метою відпочинку і скупчення людей в громадських місцях більше трьох осіб.
  •     вихід з приміщень (квартир) і перебування на територіях загального користування без одягнених захисних масок.
  •     відвідування всіх установ освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім дитсадків (передбачається робота чергових груп для дітей, в яких батьки працюють) і позашкільної освіти спортивного профілю, вихованці яких є учасниками спортивних заходів.
  •     держустанови, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування повинні здійснювати прийом громадян в онлайн-режимі.
  •     керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності рекомендовано перейти, за можливістю, на дистанційну форму роботи.

При цьому влада попереджає про можливості продовження обмежень, якщо епідситуація не покращиться.

Як відомо, Сумська область знаходиться в «червоній» зоні. В рамках адаптивного карантину місцева влада самі вирішує, які обмеження вводити. Всеукраїнський локдаун оголошувати не збираються.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.