У Судані військові спробували здійснити переворот

Фото: alarabiya.net Спробу держперевороту здійснили офіцери бронетанкових військ

Влада Судану затримала близько 40 офіцерів, які хотіли здійснити державний переворот.

 

У Судані сталася спроба державного перевороту. Група військових спробувала взяти столицю країни Хартум під свій контроль, повідомляє телеканал Al Arabiya.

 

Вранці на вулицях Хартуму з’явилися танки, військовослужбовці перекривали всі мости через річку Ніл.

 

Командування ЗС і Суверенна рада, яка керує країною, виступили по телебаченню із закликом «стати на захист країни і захистити перехідний період».

 

Як повідомляє видання, невдалу спробу держперевороту здійснили офіцери бронетанкових військ із числа прихильників екс-президента країни Омара аль-Башира.

 

На чолі змовників був генерал-майор Абдель Бакі Бакрауї, який планував заарештувати членів Суверенної ради і Військової ради.

 

Разом затримано близько 40 офіцерів, також Бакрауї. Ситуація зараз під цілковитим контролем влади.

 

 

Нагадаємо, 5 вересня стало відомо, що у Гвінеї заколотники захопили президента. Держпереворот вони пояснюють численними зловживаннями режиму, атаками на демократію та права людини.

 

Раніше спроба держперевороту сталася в Йорданії. Силовики затримали 20 високопоставлених офіцерів і представників верхівки племен і посадили під домашній арешт колишнього наслідного принца Хамза бен Хусейна через підозри в підготовці перевороту.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.