У Стамбулі відкрився український стенд озброєнь

Фото: Укринформ Виставка оборонної промисловості IDEF 2021

У рамках виставки IDEF 2021 відбулася зустріч міністра Олега Уруського з главою Держагентства з питань оборонної промисловості Туреччини Ісмаїлом Деміром.

 

У Стамбулі на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF 2021 відкрився український стенд. Про це повідомляє Укрінформ.

 

На стенді представлена ​​продукція підприємств українського ОПК — ПТРК Скіф, керований реактивний снаряд Вільха, керований артилерійський снаряд з лазерним самонаведенням типу Квітник-Е, крилата ракета Р-360 Нептун та інші.

 

Також тут продемонстровані макети композитного плавучого дока проекту 1760КР з підводним човном, ракетного катера Богомол і багатофункціонального катера Кайра-150 та інші.

 

«Співпраця з Туреччиною у ВПК має стратегічний характер, наші країни рухаються у правильному напрямку і мають широкий спектр перспектив для розвитку співпраці», — сказав міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

 

У рамках виставки відбулася зустріч Уруського з главою Держагентства з питань оборонної промисловості Туреччини Ісмаїлом Деміром.

 

 

Раніше повідомлялося, що в Києві пройшла ХVІ міжнародна спеціалізована виставка Зброя та Безпека-2019.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.