У США розповіли про відносини з РФ після санкцій

Ентоні Блінкен прокоментував санкції проти Росії

Державний департамент США прагне до більш стабільних і передбачуваних відносин з Росією, але захищатиме власні інтереси.

 

США мають намір впевнено відповідати на шкідливі дії Росії, але при цьому продовжать шукати шляхи до співпраці. Про це в четвер, 15 квітня, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен. Його заяву розповсюдила прес-служба Держдепу.

 

«Ми діятимемо впевнено, відповідаючи на російські дії, які завдають шкоди нам, нашим союзникам і партнерам. Де можливо, США шукатимуть можливості для співпраці з Росією з метою вибудовування більш стабільних і передбачуваних відносин, що відповідають американським інтересам», — сказав він.

 

Також Блінкен додав, що США працюють із союзниками по всьому світу для зміцнення кібербезпеки.

 

«Крім цього Держдепартамент робить кроки щодо зміцнення кібернетичної співпраці по всьому світу, в тому числі, з опрацювання нових тренувальних курсів зі своїми партнерами з політики і технічних аспектів оприлюднення кібернетичних інцидентів», — зазначив глава американського зовнішньополітичного відомства.

 

За його словами, Держдеп також підтримує навчання з відповідальної поведінки держав у кіберпросторі.

 

Нагадаємо, сьогодні президент США Джо Байден також підписав указ про нові санкції проти Росії, які адресовані проти 16 організацій і 16 фізичних осіб РФ за втручання у вибори США і кібератаку через SolarWinds. У НАТО вже виступили із заявою про підтримку санкцій.

 

Своєю чергою, МЗС РФ викликало посла США через нові санкції. Москва погрожує Вашингтону невідворотною відповіддю.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.