У США колишній військовий розстріляв чотирьох осіб, серед яких немовля

Фото: twitter.com/PolkCoSheriff У США колишній військовий розстріляв чотирьох осіб

У будинку поліцейські виявили 11-річну дівчинку із сімома вогнепальними пораненнями і чотирьох убитих — двох жінок, чоловіка, а також тримісячне немовля. Крім того, нападник застрелив собаку.

В американському штаті Флорида в місті Лейкленд (США) колишній снайпер морської піхоти відкрив стрілянину, в результаті чого загинули чотири людини, серед яких немовля. Про це повідомляє The Hill.

Зазначається, що інформація про стрілянину надійшла в поліцію в неділю вранці. Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці побачили перед будинком охоплену вогнем машину і чоловіка в камуфляжі, який забіг у будинок, і звідти пролунало ще кілька пострілів.

У будинку поліцейські виявили 11-річну дівчинку із сімома вогнепальними пораненнями і чотирьох убитих — двох жінок, чоловіка, а також тримісячне немовля. Крім того, нападник застрелив собаку. Поранена дівчинка була доставлена в лікарню.

Чоловік здався поліції. Ним виявився колишній снайпер морської піхоти Браян Райлі. Він служив в Іраку і Афганістані, а останнім часом працював охоронцем в церкві.

Як повідомили в поліції, Райлі вживав наркотики і стверджував, що спілкується з Богом.

Як повідомлялося раніше, у Вашингтоні в результаті стрілянини загинули три людини.

В університеті у Балтіморі сталася стрілянина, є поранені

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.