У США будують п'ять новітніх бомбардувальників B-21

Фото: U.S. Air Force Вартість одного B-21 Raider оцінюється не менше ніж у $500 млн

Бомбардувальники B-21 дислокуватимуться на авіабазах у штатах Міссурі, Техас і Південна Дакота.

 

Американська корпорація Northrop Grumman здійснює на замовлення Пентагону наразі складання відразу п’яти стратегічних бомбардувальників наступного покоління B-21 Raider. Про це у вівторок, 21 вересня, повідомив спеціалізований портал Defense Brief з посиланням на заяву міністра ВПС США Френка Кендалла.

 

«У той час, як я вимовляю свою промову, триває складання п’яти літаків B-21, які будуть використані для випробувань, на підприємстві в Палмдейлі (штат Каліфорнія). Ви ніколи не почуєте від мене оптимістичних прогнозів щодо реалізації тієї чи іншої програми. Всі програми пов’язані з ризиками, і програма створення B-21 не є винятком, але наразі вона успішно реалізується», — сказав міністр на конференції Асоціації на підтримку ВПС у Нешнл-Харборі (штат Меріленд).

 

На початку поточного року представники ВПС вказували, що на заводі Northrop Grumman в Палмдейлі на різній стадії виробництва перебувають два В-21, і очікується, що викочування першого Raider відбудеться на початку 2022 року, а перший політ — у середині того ж року.

 

Як нагадує портал, Пентагон підписав контракт з Northrop Grumman на розробку бомбардувальників 27 жовтня 2015 року. B-21 дислокуватимуться на авіабазах Вайтмен (штат Міссурі), Даєсс (штат Техас) та Еллсуорт (штат Південна Дакота). Пентагон розраховує, що на озброєння Raider буде прийнятий у середині 2020-х років.

 

Раніше в мережі з’явилися фото нового китайського винищувача FC-31. У Китаї розробили власний багатоцільовий винищувач-невидимку, який може стати основною для флоту китайських авіаносців.

 

Також президент РФ Володимир Путін заявив про успішне випробування ЗРК С-500. Зенітний ракетний комплекс С-500 має доповнити системи С-400, якими недавно переозброїли зенітні ракетні полки Росії.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.