У Сімферополі масові затримання біля будівлі ФСБ

Фото: Крымская солидарность / Facebook Серед затриманих як чоловіки, так і жінки

Серед затриманих — голова Центральної виборчої комісії Курултаю кримськотатарського народу і член Меджлісу Леммар Юнусов.

У анексованому Криму в Сімферополі біля будівлі російського ФСБ затримано більш як 40 осіб, які намагалися дізнатися місцезнаходження п’яти забраних силовиками кримських татар. Про це повідомила Кримська солідарність в суботу, 4 вересня.

«Біля будівлі ФСБ на вулиці Франка в Сімферополі затримали 40 осіб. Серед них як чоловіки, так і жінки», — йдеться в повідомленні на сторінці в Facebook.

Крім того, затримані два цивільні журналісти — Айдер Кадиров і Нурі Абдурашитов, що працюють на Кримську солідарність і Грани.ру.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив в Facebook, що серед затриманих — голова Центральної виборчої комісії Курултаю кримськотатарського народу і член Меджлісу Леммар Юнусов.

Раніше в суботу стало відомо, що в Криму після обшуків були відвезені в невідомому напрямку п’ять кримських татар: Ельдар Одаманов, Наріман Джеляль, Азіз Ахтємов, Асан Ахтємов і Шевкет Усеїнов.

Родичі та адвокати роблять спроби знайти зниклих, але до теперішнього часу місцезнаходження жодного із затриманих не відомо.

МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку з черговими незаконними обшуками і затриманнями в Криму.

А президент Володимир Зеленський розцінює обшуки і затримання в Криму як реакцію РФ на початок роботи Кримської платформи. Він зажадав звільнити затриманих.

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.