У школі в Чехії одночасно втратили свідомість 19 дітей

Фото: Постфактум У школі на заході Чехії 19 учнів знепритомніли

Спочатку швидку викликали двом школярам, а коли медики приїхали, допомога знадобилася вже 19 дітям.

У місті Соколове на заході Чехії на початку занять у середній школі 19 школярів один за одним почали втрачати свідомість. Про це заявив представник служби швидкої допомоги Радек Гес в п’ятницю, 25 червня.

«О 8.15 ми отримали повідомлення про те, що в даній школі знепритомніли двоє учнів, на місце відразу виїхали медики. Зараз вже зафіксовано 19 учнів, яким стало зле, в школі працюють 8 екіпажів швидкої допомоги, прибули також пожежники і поліцейські. Поки не визначена причина події — отруєння їжею або витік якогось газу», — сказав Гес.

Староста міста Соколова Рената Оулеглова додала, що пожежники поки не виявили жодних слідів можливого витоку газу в школі.

«Пожежники не виявили в приміщенні школи витоку газу. Усі учні перебувають під контролем медиків, життю нікого з них нічого не загрожує. Всі дорослі, які працюють в цій школі, перебувають в нормальному стані», — сказала Оулеглова.

Нагадаємо, що раніше в Китаї виникла пожежа в школі бойових мистецтв — 20 загиблих. На місце подій прибула регіональна та місцева влада. Затримано керівника установи.

Також повідомлялося, що під час обвалення школи в Бельгії загинули шестеро людей. Один загиблий був знайдений відразу після обвалення, на пошуки інших пішло майже два дні.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.