У санаторії на Одещині отруїлися 30 дітей

Фото: Корреспондент.net Діти скаржилися на біль у животі, нудоту і загальну слабкість

Причиною спалаху стало недотримання персоналом санаторію санітарно-епідеміологічного режиму.

 

У селищі Сергіївка Одеської області зареєстровано масове захворювання на гастроентероколіт у дитячому закладі санаторного типу — захворіли 30 дітей у віці до 15 років. Про це повідомив Центр громадського здоров’я у вівторок, 8 червня.

 

 

Зазначено, що діти скаржилися на біль в животі, нудоту, загальну слабкість, блювоту, пронос, підвищення температури тіла в межах 37,5-39С.

 

Серед захворілих — 17 дітей з ходом хвороби середньої тяжкості, шість із них госпіталізовані (вже виписали). Решта 13 дітей з легким перебігом містяться в окремому корпусі закладу під наглядом медичного працівника.

 

Після цього почали епідеміологічне розслідування — відібрали проби харчових продуктів на патогенну мікрофлору, проби сировини і питної води, змиви з об’єктів зовнішнього середовища.

 

Також проведено обстеження працівників харчоблоку та контактних дітей. Проведена заключна дезінфекція у всіх приміщеннях закладу.

 

Епідрозслідування встановило, що причиною спалаху стало недотримання персоналом санітарно-епідеміологічного режиму в установі, а також порушення вимог щодо ізоляції та госпіталізації хворих дітей на території закладу.

 

На минулих вихідних стало відомо, що в Сергіївці отруїлося шестеро дітей у віці від 8 до 10 років. Вони приїхали для участі в футбольних змаганнях.

 

Раніше в Чернівецькій області масово отруїлися вихованці дитсадка. До сімейних лікарів звернулися 28 осіб — двоє дорослих і 26 дітей.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.