У Росії школяр поправив Путіна, який розмірковував про битву під Полтавою

Фото: Пресс-служба Кремля Школяр поправив Путіна під час його виступу

Хлопчик вказав президенту на його помилку в міркуваннях про Північну війну і її тривалість.

 

У Росії школяр поправив президента Володимира Путіна, коли той розповідав про перемогу російської армії в битві під Полтавою в роки Північної війни. Це сталося в ході зустрічі глави держави з учнями у Всеросійському центрі Океан у Владивостоці, повідомляє в середу, 1 вересня, РБК.

 

«Чому Петро I Семирічну війну вчинив? Причому, зі шведами там сім років воював», — сказав Путін. Він також нагадав, що вирішальна битва армії Петра Великого і шведського короля Карла XII сталася під Полтавою, яка зараз міститься на території України. Путін зазначив, що «всі ці знання минулого» дозволять краще зрозуміти те, що відбувається у світі в наш час і прийняття рішень щодо майбутнього.

 

Після промови Путіна слово взяв учень і поправив главу держави, зазначивши, що Петро I почав зі Шведським королівством Північну війну, а не Семирічну, а сам конфлікт з однією з найбільш потужних морських держав тривав 21 рік. «Ми програли чотири рази, і на п’ятий ми виграли. Ось так», — зазначив він.

 

«Спасибі за поправочку Але все одно виникає питання, як вони під Полтавою опинилися?» — вказав глава держави. Путін додав, що Шведське королівство було не просто морською державою, а «світовою супердержавою».

 

Нагадаємо, під час цього ж виступу Путін заявив, що населення Росії могло б становити 500 млн осіб.

 

Путін назвав причину катаклізмів у Росії

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.