У Росії оцінили нову стратегію Євросоюзу

Фото: Газета.ру Рішення ЄС не допоможе нормалізувати відносини, відзначила Захарова

Напередодні глава дипломатії ЄС Боррель представив нову стратегію у відносинах з Росією.

 

МЗС Росії прокоментувало нову стратегію Євросоюзу, що стосується відносин з Москвою, пише ТАСС в четвер, 17 червня.

 

 

 

Як заявила представник відомства Марія Захарова, стратегія ЄС не наближає перспективу нормалізувати взаємодію Москви і Брюсселя.

 

«Ми констатуємо, що інтелектуальний внесок, який внесли євроструктури, не наближає перспективу нормалізації між двома найбільшими сусідами на Європейському континенті, а можливо, навіть навпаки. Зміст доповіді ідеологізований. Його важко назвати осмисленням корінних інтересів європейців у ламанні відносин з Росією», — сказала вона.

 

Також вона назвала безпідставними і неприйнятними звинувачення проти РФ, які було викладено в спільній доповіді Борреля і Єврокомісії.

 

«Категорично неприйнятними є звалені в купу безпідставні звинувачення про проектування деяких «гібридних» та інших загроз інтересам і цілісності Євросоюзу. Про їх надуманість свідчить те, що Брюссель сам же ухиляється від запуску з нами професійного діалогу з тем кібербезпеки і протидії дезінформації, які нібито викликають у них тривогу», — сказала дипломат.

 

Нагадаємо, вчора Боррель представив нову стратегію ЄС щодо відносин з Росією. Вона базується на трьох принципах: відштовхувати, стримувати і взаємодіяти.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.