У роботі великих світових сайтів стався збій

Фото: Getty Images Відбулися перебої в роботі великих сайтів

Причиною інциденту є збій в Fastly, популярному провайдері CDN. Наразі проблема усувається.

У роботі низки великих світових сайтів, в тому числі і провідних ЗМІ, стався збій. Про це повідомляє портал TechCrunch у вівторок, 8 червня.

Зокрема, спостерігаються проблеми з роботою Reddit, Spotify, Twitch, Stack Overflow, GitHub, gov.uk, Hulu, HBO Max, Quora, PayPal, Vimeo, Shopify і сайтів CNN, The Guardian, The New York Times, BBC і Financial Times.

«За словами менеджера з продукту Financial Times, причиною є збій в Fastly, популярному провайдері CDN», — йдеться в повідомленні.

На своєму сайті Fastly підтвердила збій і повідомила, що з’ясовує його причини: «Зараз ми вивчаємо можливий вплив на продуктивність наших послуг CDN».

Пізніше в компанії додали, що зараз проблема усувається.

CDN (Content Delivery Network, мережа доставки контенту) — це географічно розподілені мережі, завдяки яким користувачі можуть швидше завантажувати контент. Згодом в мережі CDN почали додавати додаткові функції, такі як балансування навантаження, захист від DDoS-атак, брандмауери тощо. Популярні CDN включають Fastly, Cloudflare, CloudFront на Amazon Web Services і Akamai, пояснює Techcrunch.

«Зокрема, Fastly досить популярний серед медіа-сайтів. Компанія стала публічною в 2019 році. Акції Fastly наразі торгуються за ціною 48,06 долара, що на 5,21% нижче від вчорашньої ціни закриття», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в квітні виявилися недоступними тисячі великих сайтів і мереж по всьому світу через масштабний витік маршрутів BGP (протоколів динамічної маршрутизації).

Раніше повідомлялося, що у відкритому доступі виявилася інформація про 500 млн користувачів Facebook з 106 країн світу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.