У Путіна розповіли деталі зустрічі з Байденом

Джо Байден і Володимир Путін на зустрічі в Москві 10 березня 2011 року

Президента РФ на старовинній віллі зустріне президент Швейцарії, а потім приїжджає Байден. Прес-конференцію за підсумками зустрічі кожен президент буде давати окремо.

Переговори президента РФ Володимира Путіна і його американського колеги Джо Байдена будуть складатися з трьох частин: вузької і двох розширених з перервою на чай-каву. Потім кожен президент проведе прес-конференцію. Про це у вівторок, 15 червня, розповів журналістам помічник президента РФ Юрій Ушаков, передає РИА Новости.

Зазначається, що в російську делегацію крім помічника президента РФ Юрія Ушакова та глави МЗС Сергія Лаврова увійдуть прес-секретар президента Дмитро Пєсков, посол РФ в США Анатолій Антонов, начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов і заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков, також запрошені заступник голови адміністрації президента Дмитро Козак і спецпредставник президента із Сирії Олександр Лаврентьєв.

Переговори відбудуться на віллі Ла Гранж 16 ​​червня.

«Ця вілла активно використовується комунальною владою Женеви і федеральним урядом. Прекрасне місце на березі озера, хороші умови для переговорів. Також споруджено шатро для прес-конференції нашого президента», — розповів Ушаков напередодні саміту.

«Путіна зустрічає на віллі Ля Гранж президент Швейцарії, потім приїжджає Байден, відбувається традиційне спільне фотографування, потім кілька слів скаже президент Швейцарії, вітає учасників саміту, бажає успіху, і потім наш президент і президент США проходять в бібліотеку на першому поверсі, і починаються переговори», — повідомив він.

За словами помічника президента, переговори будуть складатися з трьох частин. «Перша — це бесіда у вузькому складі, потім — переговори в розширеному складі, які будуть мати продовження: вузький склад, розширений склад, потім невелика перерва на чай-каву, і потім переговори тривають. Після цього сторони організують кожна для свого президента прес-конференцію, і на цьому саміт завершується», — заявив Ушаков.

У ході бесіди вузького складу президентів будуть супроводжувати з російської сторони Лавров, а з американської сторони — держсекретар Ентоні Блінкен.

«Починатися переговори у вузькому складі будуть в присутності Лаврова і перекладачів. А в розширеному складі йтимуть через синхрон. Тільки крім членів делегацій будуть ще записуючі присутні. А що стосується, чи захочуть президенти відійти осторонь і поговорити по-справжньому тет-а- тет, я не знаю, це від них залежить», — вказав помічник президента.

Говорячи про спільну прес-конференцію, він зазначив, що саме її відсутністю ця зустріч буде відрізнятися від інших. «Раніше американська сторона в першу чергу більш активно, ніж ми, ще з радянського періоду, виступала за проведення спільних прес-конференцій. У нас досягнуто таке розуміння, що кожна сторона буде організовувати окреме спілкування з пресою», — поінформував він.

Після цього відбудеться двостороння зустріч російського президента зі швейцарським колегою, після чого Путін вилетить в Росію.

Раніше повідомлялося, що Байден підготував «червоні лінії» для Путіна з тих питань, щодо яких позиції Росії і США розходяться.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.