У Путіна розповіли деталі переговорів з Байденом

Фото: kremlin.ru Путін переговорив з Байденом

Сторони обговорили ситуацію в Україні та висловили готовність обговорювати питання глобальної безпеки.

 

Прес-служба Кремля розповіла подробиці переговорів президентів Росії Володимира Путіна та США Джо Байдена, які відбулися у вівторок, 13 квітня.

 

У Путіна підкреслили, що розмова відбулася за ініціативою американської сторони.

 

Відзначається, що одним із ключових питань була ситуація на сході України. Прес-служба Кремля повідомила, що Путін при обміні думками «щодо внутрішньоукраїнськї кризи» виклав підходи до політичного врегулювання, що базуються на мінському комплексі заходів.

 

Обидва президенти висловили готовність до продовження діалогу з найважливіших напрямків забезпечення глобальної безпеки.

 

«Більш того, Джозеф Байден висловив зацікавленість у нормалізації стану справ на двосторонньому треку і налагодженні стабільної та передбачуваної взаємодії з таких гострих проблем, як забезпечення стратегічної стабільності і контроль над озброєннями, іранська ядерна програма, ситуація в Афганістані, глобальна зміна клімату», — повідомили в Кремлі.

 

Також американський президент запропонував Путіну розглянути можливість проведення в доступній для огляду перспективі особистої зустрічі.

 

Крім того, Байден підтвердив Путіну запрошення на кліматичний онлайн-саміт 22-23 квітня.

 

Нагадаємо, раніше в Білому домі повідомили про телефонну розмову, в ході якої Байден і Путін обговорили Україну та ще низку питань.

 

Нагадаємо, місяць тому Путін запропонував Байдену провести дискусії, але за умови, що вони пройдуть «фактично в прямому ефірі».

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.