У ПАРЄ заявили, що РФ сама обмежила свої можливості новими санкціями

Фото: PACE Парламентська асамблея Ради Європи

Росія обмежує свою здатність надати свою думку доповідача ПАРЄ стосовно Навального, ввівши санкції проти нього.

У ПАРЄ заявили, що санкціями проти низки європейських політиків Росія обмежує свої можливості і позиції в Асамблеї. Про це заявив доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи у справі російського опозиціонера Олексія Навального Жак Мер, повідомляє в суботу, 1 травня Укрінформ.

До слова, Жак Мер також підпав під російські санкції, через що йому заборонений в’їзд на територію Росії.

«Здивований цим рішенням, адже Рада Європи не ввела санкції проти Росії. Це рішення не змінює мій мандат і не матиме впливу на зміст доповіді, що базується на фактах і законі. Росія обмежує свою здатність надати думку доповідача стосовно Навального», — заявив французький парламентарій.

ПАРЄ уповноважила представника делегації Франції Мера підготувати доповідь у справі російського опозиційного політика Навального. Планується, що доповідь буде представлена ​​Асамблеї в червні. Французький парламентарій в процесі підготовки доповіді планував відвідати Росію.

Нагадаємо, напередодні влада Росії вирішила заборонити в’їзд у країну восьми громадянам країн-членів Євросоюзу і представникам офіційних структур ЄС.

У відповідь на це в Європі заявили, що Росія вибрала «конфронтацію з ЄС замість того, щоб виправляти негативну траєкторію двосторонніх відносин».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.