У Німеччині починається тиждень загальної вакцинації

Фото: dpa / picture alliance У Німеччині хочуть пожвавити вакцинацію населення проти коронавірусу

По всій Німеччині стартує тиждень масштабної кампанії з вакцинації від коронавірусу. Кожен житель країни має можливість зробити щеплення без попереднього запису в численних спеціальних пунктах.

У боротьбі з пандемією COVID-19 у Німеччині в понеділок, 13 вересня, стартує масштабна кампанія — тиждень загальної вакцинації. Кожен житель країни має можливість зробити щеплення від коронавірусу без попереднього запису і безкоштовно у численних спеціально створених пунктах під вивіскою HierWirdGeimpft («Тут прищеплюють»).

Крім постійних центрів вакцинації, у кампанії задіяні численні тимчасові пункти, створені в торгових центрах, бібліотеках, трамвайних вагонах, мечетях та інших місцях. Глава відомства федерального канцлера ФРН Гельґе Браун напередодні ввечері заявив, що акція має тривати і впродовж наступних тижнів.

Канцлер ФРН Анґела Меркель напередодні закликала жителів Німеччини, які ще не зробили щеплення, вакцинуватися протягом загальнонаціонального тижня вакцинації з 13 по 19 вересня. «Ще ніколи не було так просто отримати щеплення. Ніколи ще це не робилося так швидко», — зазначила вона. Зараз в Німеччині повністю щеплені від коронавірусу 62 відсотки населення. Останнім часом темпи вакцинації у ФРН, однак, уповільнилися.

За даними Інституту імені Роберта Коха (RKI), в Німеччині за останню добу заразилися коронавірусом ще 5511 людей. Семиденний показник інфікування підвищився з 80,2 напередодні до 81,9.

Від наслідків коронавірусної інфекції померли ще 12 осіб. Таким чином за весь час пандемії в Німеччині від COVID-19 померли вже 92 618 осіб. Всього коронавірусом заразилися більше чотирьох мільйонів людей.

У Німеччині невакцинованих зобов’яжуть тестуватися

Джерело: Українська служба DW

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.