У Нідерландах - максимум заражень COVID-19 з грудня

У Нідерландах — найбільший з грудня стрибок заражень коронавірусом

В країні рівень захворюваності на коронавірус стрімко зріс лише за чотири дні — з 2 тисяч до 10 тисяч.

У Нідерландах за день підтвердили понад 10 тисяч заражень коронавірусом — рекорд з грудня 2020 року. Про це повідомляє NOS в суботу, 10 липня.

При цьому захворюваність в країні різко підскочила всього за чотири дні. Ще 6 липня показники вперше з початку літа перевищили 2 тисячі випадків на добу, 7 липня було вже понад 3600 заражень, а в п’ятницю 9 липня показник наблизився до 7 тисяч.

Тепер же повідомили про 10 345 заражень за день — на 3390 більше, ніж днем раніше. Востаннє такий високий приріст фіксували 25 грудня, і це один з одинадцяти найвищих показників за весь час епідемії.

Водночас помер за добу тільки один хворий з коронавірусом. В середньому за останній тиждень реєстрували одну смерть, тоді як на попередньому тижні — в середньому дві. При цьому показники завантаженості госпіталів у порівнянні з попередніми днями майже не змінилися.

Нагадаємо, що раніше в Нідерландах майже 200 осіб заразилися COVID-19 на вечірці. Персонал мав негативні тести на коронавірус, а у гостей перевіряли наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних тестів.

Кількість жертв пандемії в світі перевищила 4 млн

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.