У НАТО застерегли РФ від ескалації з Україною

Фото: AP У НАТО відреагували на ситуацію навколо України

Дестабілізуючі заходи з боку Росії підривають всі зусилля з деескалації на Донбасі, вважають у НАТО.

 

НАТО звернулося до Росії із застереженням від подальшої ескалації ситуації в Україні. Військову активність РФ біля кордонів України прокоментував представник НАТО німецькому виданню Welt.

 

 

 

«НАТО продовжуватиме підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України. Ми залишаємося пильними і продовжуємо дуже уважно стежити за ситуацією», — сказав спікер.

 

Він додав, що «дестабілізуючі заходи з боку Росії підривають всі зусилля з деескалації напруженості в рамках укладеної за участю ОБСЄ угоди про припинення вогню від 27 липня 2020 року».

 

Представник Альянсу нагадав, що минулого тижня в НАТО провели нараду про поточну ситуацію з безпекою на Чорному морі.

 

«Союзники поділяють занепокоєння з приводу широкомасштабної військової діяльності Росії в Україні і навколо неї. Також союзники стурбовані тим, що Росія порушила угоду про припинення вогню з липня 2020 року, що призвело до загибелі чотирьох українських військових минулого тижня», — сказав він.

 

Раніше повідомлялося, що Росія і США провели консультації щодо ситуації навколо України.

 

Нагадаємо, минулого тижня відбулася розмова Президента України Володимира Зеленського з американським колегою Джо Байденом. За її підсумками в Офісі Президента заявили, що головний сигнал, який пролунав від США: Вашингтон не дасть нікому безкарно нападати на Україну.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.