У МОЗ розповіли про плани на нову партію вакцини AstraZeneca

У МОЗ розповіли, кого вакцинуватимуть новою партією AstraZeneca

Препаратом виробництва Південної Кореї вакцинуватимуть осіб старше 65 років, заявили в МОЗ.

 

Новою партією вакцини AstraZeneca-SKBio вакцинуватимуть осіб старше 65 років. Про це повідомляє прес-служба МОЗ в п’ятницю, 23 квітня.

 

Препарат з нової партії виготовила південнокорейська фірма SK Bioscience Co Ltd.

 

«Цією вакциною щеплюватимуть пріоритетні групи й осіб у віці 65+, а також тих, кому треба отримати другу дозу в травні», — сказано в повідомленні.

 

У відомстві нагадали, що вакцина AstraZeneca виробництва Інституту сироватки крові Індії (CoviShield) і вакцина від SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio) ідентичні за складом і технологією виготовлення.

 

«Саме тому, коли отримано першу дозу AstraZeneca / CoviShield, друге щеплення можна зробити вакциною AstraZeneca-SKBio», — додали в Міністерстві.

 

Нагадаємо, що раніше в трьох областях не встигли використати всі дози CoviShield. Харківська, Одеська і Запорізька області «порушили алгоритми МОЗ» і досі не використали вакцини з лютневої партії.

 

Також повідомлялося, що в МОЗ розповіли про вакцинацію в компаніях. Вакцинація відбуватиметься лише за наявності необхідної кількості доз вакцини, яка не використовується для пунктів щеплення.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.