У МОЗ розповіли, де критична ситуація з COVID

В Україні знову рекордна смертність від коронавірусу

Найбільше зайнятих ліжок з киснем у лікарнях для хворих на коронавірус у Києві, а також у кількох областях.

 

Найгірша ситуація з коронавірусом на цей момент у Києві, Львівській, Миколаївській та Житомирській областях. Про це в п’ятницю, 2 квітня, розповів глава МОЗ Максим Степанов.

 

 

 

«Ситуація залишається доволі напруженою. У деяких регіонах — дуже напруженою. У червоній зоні карантину знаходяться 11 областей… У столиці — Києві — зайнято майже 84% ліжок з киснем: це найвищий показник по країні. Також напружена ситуація у Львівській області — більше 71%, у Житомирській області — більше 70%, майже 71%, у Миколаївській області також 71,5%. Це найвищий показник в країні по зайнятості ліжок», — повідомив міністр.

 

Він зазначив, що в ряді західних областей ситуація стабілізувалася. «Ситуація стабілізувалася, зменшується кількість госпіталізованих осіб, як наслідок — вивільняються ліжка. На сьогодні показники заповненості ліжок з киснем близько 50%», — розповів міністр.

 

Також Степанов нагадав, що в Україні вже курсують британський і південноафриканський штами коронавірусу.

 

Нагадаємо, за минулу добу в Україні два антирекорди з коронавірусом — за числом нових випадків (майже 20 тисяч) і кількістю померлих (433).

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.