У Мінську прокоментували заборону трансляції в Україні білоруського каналу

Фото: pixabay.com У Білорусі відреагували на заборону держканалу Білорусь 24

Білорусь звинуватила українського регулятора в спотвореному розумінні свободи слова і цензурі.

 

Білорусь назвала недружнім жестом вилучення телеканалу Білорусь-24 зі списку каналів, які дозволено ретранслювати в Україні. Про це в п’ятницю, 11 червня, заявили в прес-службі Міністерства інформації країни.

 

«Це рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення демонструє збочене розуміння українським керівництвом свободи слова і є продовженням кампанії із зачистки інформаційного простору України від неугодних ЗМІ, яку розгорнули там», — сказано в коментарі відомства.

 

Водночас Мінінформ назвав цей крок «черговим безпідставним недружнім жестом української влади щодо медіа країни». Представники відомства також заявили про «численні факти цензури, тиску й розправи над опозиційними медіа», які нібито стали «буденним явищем» в Україні.

 

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України заборонила ретрансляцію в країні телеканалу Білорусь-24. Як пояснили у відомстві, в ефірі телеканалу були заборонені для демонстрації на території України передачі і фільми за участю акторів, яких Мінкультури внесло в перелік осіб, що загрожують національній безпеці України.

 

Раніше виконком Європейського мовного союзу призупинив членство Білтелерадіокомпанії через трансляцію інтерв’ю політв’язнів.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.