У Мінську помітили всюдиходи з кулеметами

Фото: TUT.BY

Станом на 1 листопада призначена акція протесту Дзяди (Предки), приурочена до дня поминання, який в Білорусі відзначається 2 листопада.

На проспекті Переможців у Мінську помітили колону з декількох броневсюдиходів з крупнокаліберними кулеметами на даху, повідомляє Интерфакс 1 листопада з посиланням на очевидців. Така техніка з’являється в місті вперше за час протестів.

За даними агентства, колона проїхала в напрямку стели Мінськ — місто-герой.

Станом на 1 листопада призначена акція протесту Дзяди (Предки), приурочена до дня поминання, який в Білорусі відзначається 2 листопада.

Учасники планують пройти від центру Мінська до урочища Куропати на околиці міста — місця масових поховань жертв сталінських репресій.

Крім того, в Мінську оператори мобільного зв’язку обмежують доступ в інтернет на вимогу держорганів, повідомили в компаніях МТС та А1.

Крім того, в Мінську закриті три станції метро: Академія наук, Парк Челюскінців і Московська, повідомила адміністрація метрополітену в Telegram.

Раніше в МЗС України повідомили, що готові вести діалог з опозицією Білорусі, коли у неї з’явиться чітка позиція щодо анексії Криму та дій Росії на Донбасі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.