У Мінську чоловіка затримали за коробку з-під телевізора на балконі

Фото: NEXTA Live У Білорусі затримали чоловіка через коробку з-під телевізора

Білоруські силовики угледіли в коробці з червоним логотипом виробника схожість із протестною символікою.

 

У Мінську затримали чоловіка за коробку з-під телевізора LG, яку той зберігав на балконі. Про це повідомляє NEXTA Live у вівторок, 27 квітня.

 

«Вчора до 27-річного Андрія Пархоменка прийшли співробітники міліції. Хлопця затримали і відвезли до Ленінського РУВС, де на нього склали протокол. У протоколі зазначено, що Андрій у невстановлений період часу взяв участь у пікетуванні, розмістивши коробку біло-червоно-білого кольору у себе на балконі», — сказано в повідомленні.

 

Чоловік свою провину не визнав, так як, за його словами, коробку залишили попередні мешканці. Суд відправив справу на доопрацювання.

 

Нагадаємо, що в Білорусі на протестувальників заведено понад три тисячі кримінальних справ. Багато «протестних» справ пов’язані з використанням IT-технологій, заявили в Генпрокуратурі республіки.

 

Зокрема, за погрозу Лукашенку білоруса засудили до п’яти років колонії. Засуджений, за даними слідства, розміщував в інтернеті коментарі із закликами до насильства щодо правоохоронців і президента країни.

 

Снайпер і вибух. Сценарії «замаху» на Лукашенка

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.