У М'янмі масова амністія в'язнів на честь Нового року

У М’янмі випустили понад 23 тисяч ув’язнених

Влада країни випустила з в’язниць більш як 23 тисячі осіб. Більшість з них були заарештовані ще до масових протестів.

У М’янмі з нагоди святкування Нового року в суботу, 17 квітня, звільнила 23 184 ув’язнених, повідомляє Reuters.

Сьогодні в М’янмі перший день традиційного Нового року і останній день п’ятиденного свята, яке зазвичай відзначають відвідуванням храмів буддистів і вечірками на вулицях.

Цього року продемократичні активісти закликали скасувати урочисті заходи, а замість цього зосередитися на акціях з відновлення демократії після військового перевороту 1 лютого.

«Ці затримані (яких звільнили сьогодні — ред.) були переважно заарештовані до 1 лютого, але є і такі, хто потрапив до в’язниці після тих подій», — сказав представник Служби виконання покарань Кьяу Тун Оо.

На питання, чи міг хтось із звільнених сьогодні бути затриманий у зв’язку з протестами проти військового перевороту, він відповів, що не володіє детальною інформацією щодо амністії.

В Асоціації підтримки політичних в’язнів повідомляють, що військові продовжують шукати 832 людини за участь у протестах.

Нагадаємо, що раніше в М’янмі розпочався «сміттєвий бунт». Вночі пікетники при свічках вшанували загиблих і почали нову кампанію громадянської непокори, закликавши жителів викидати сміття на вулиці.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.