У мережу "злили" телефонну розмову Медведчука і Суркова

Фото: vybor.ua Віктор Медведчук

Опублікований запис розмови 2014 року підтверджує, що кандидатуру Медведчука в ТКГ запропонував Порошенко.

 

Віктор Медведчук та екс-помічник президента РФ Владислав Сурков у 2014 році обговорювали по телефону поставки електроенергії в захоплений Крим та обмін полоненими на Донбасі. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

 

Опублікований аудіозапис розмови підтверджує, що кандидатуру Медведчука в ТКГ запропонував Петро Порошенко.

 

Під час обговорення обміну полоненими Сурков називає сепаратистів на Донбасі «ці наші там підопічні» і обіцяє допомогти з обміном. Медведчук заявляє, що в цю «авантюру» його вирішив «втягти» Порошенко.

 

«Запропонував наш шановний Петро Олексійович (Порошенко, — ред.)… І це було підтримано Володимиром Володимировичем (Путіним, — ред.)… Взяти участь у звільненні полонених… Мені. Тобто, він готовий дати мені мандат», — говорить Медведчук.

 

Сурков відповів, що знає про цю ініціативу. «Ну, давай, забирай (мандат, — ред.). Я думаю, тобі це в плюс», — відповів Сурков.

 

Також, Медведчук і Сурков на запису говорять про схему поставок електроенергії до Криму, в якій задіяні російська Інтер РАО.

 

 

Нагадаємо, в 2015 році учасник переговорів контактної групи по Україні, Віктор Медведчук, зустрівся в Донецьку з главами «ЛНР» і «ДНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.