У мережі з'явилися фото нового китайського винищувача FC-31

Фото: twitter.com/rupprechtdeino У мережі з’явилися фото китайського винищувача FC-31

У Китаї розробили власний багатоцільовий винищувач-невидимку, який може стати основною для флоту китайських авіаносців.

В інтернеті опублікували кадри моделі китайського багатоцільового винищувача-невидимки FC-31. Про це повідомляє The Drive в середу, 9 червня.

Багатоцільовий FC-31 вперше з’явився у вигляді масштабної моделі в 2011 році. Його перший демонстраційний політ відбувся в 2012 році.

«Відтоді був підтверджений тільки ще один прототип, який має низку поліпшень в порівнянні з оригіналом, в тому числі аеродинамічні удосконалення. Вони мають менші «підрізані» і стрілоподібні вертикальні хвости, менш незграбний загальний вигляд», — заявило джерело видання.

Багато експертів відтоді вважали, що ця модель стане основною для «розширюється» флоту китайських авіаносців, проте, як зазначають журналісти, «адаптація сучасного винищувача, такого як FC-31, для авіаносних операцій — серйозний захід». Повідомляється, що винищувач може отримати аеродинамічні зміни, зміну матеріалів фюзеляжу, посилення ходової частини і можливість «складання» крила.

Водночас інформації про FC-31 «поки дуже мало».

«Зрозуміло одне: армії Китаю дійсно потрібен новий багатоцільовий винищувач палубного базування. Використовувані зараз J-15, які є похідними від Су-33 радянської розробки, в минулому зазнавали критики через їхню «нестабільну систему управління польотом», — додає видання .

У матеріалі наголошується, що створення морського літака не буде простою справою, а розробка першого винищувача в цьому класі — «амбітне завдання навіть для Китаю».

«Зараз тільки у трьох країн є вітчизняні авіаносні винищувачі. Однак, незважаючи на майбутні перешкоди, останні кілька тижнів чітко показали, що операторські можливості Китаю розвиваються вражаючими темпами», — підсумували журналісти.

Нагадаємо, що раніше в Китаї розробили унікальну мовну модель. Автори дослідження побили рекорд компанії Google з представленою в поточному році моделлю Switch Transformer, багатою 1,6 трлн параметрів.

Також повідомлялося, що Китай вивів на орбіту метеорологічний супутник. Метеосупутник нового покоління буде використовуватися для прогнозування погоди, а також для аналізу та моніторингу навколишнього середовища і стихійних лих.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.