У Лондоні з'явиться житловий район для старшого покоління ЛГБТ

Фото: Tonic Housing У житловому комплексі дозволять жити і гетеросексуальним парам

Творці житлового комплексу розраховують, що жити в ньому будуть як представники ЛГБТ, так і гетеросексуальні пари, які поділяють цінності спільноти.

 

У Лондоні, у районі Воксхолл, створять окрему житлову зону для представників ЛГБТ старшого віку. Такий район у Британії з’явиться вперше. Про це пише Evening Standart.

 

Повідомляється, що пенсіонери зможуть переїжджати у квартири на березі Темзи вже влітку.

 

«Справа в тому, що багато осіб старшого віку в будинках для людей похилого віку змушені приховувати свою орієнтацію. Окремий мікрорайон дасть їм можливість жити в доброзичливому і безпечному середовищі», — пояснив віце-мер Лондона з питань житла Том Коплі.

 

Пенсіонерам нададуть 19 квартир у будинку Bankhouse. Їхня вартість — 5,7 мільйона фунтів стерлінгів. Мешканці оплачуватимуть лише частину оренди. У них буде доступ до тераси на даху, саду й ресторану. Окремо пенсіонери зможуть купити пакет послуг з догляду в залежності від своїх потреб.

 

Подати заявку на участь у програмі можуть не тільки одностатеві пари, а й гетеросексуальні сім’ї, які сприймвють цінності ЛГБТ.

 

Раніше суд у китайській провінції Цзянсу став на сторону авторів підручника, у якому гомосексуальність визнана психічним розладом.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.