У Ліверпулі провели експериментальний концерт за участю 5 тисяч глядачів

Концерт у Ліверпулі без масок і соціальної дистанції

Відвідувачам напередодні треба було зробити тест на коронавірус — їм дозволяли відвідати концерт, якщо результат був негативним.

 

У Ліверпулі п’ять тисяч глядачів відвідали концерт у рамках пілотного проекту британського уряду, захід проходив у спеціально зведеному шатрі без соціальної дистанції та захисних масок, повідомляє BBC.

 

Концерт був однією з офіційних ініціатив уряду Великої Британії, мета якої дослідити, як можна безпечно організовувати масові заходи. Відвідувачам напередодні треба було зробити тест на коронавірус — їм дозволяли відвідати концерт, якщо результат був негативним. На концерті глядачі були без захисних масок і не дотримувалися соціальної дистанції.

 

Щоб з’ясувати вплив масового заходу на поширення COVID-19, особи, яких допустили на концерт, здадуть тести на виявлення коронавірусу через п’ять днів після концерту.

 

У Ліверпулі провели експериментальний концерт за участю 5 тисяч глядачів

Getty Images

 

 

Крім того, вчені досліджують інші фактори, наприклад траєкторію переміщення, взаємодію глядачів, якість повітря, тривалість концерту, вживання їжі й алкоголю. Вони хочуть з’ясувати, як можна буде провести літні музичні фестивалі у Великій Британії, які почнуться з 21 червня, коли настане четвертий етап впровадження заходів з ослаблення карантину, який передбачає скасування обмежень соціальних контактів.

 

Подібний експеримент відбувся раніше в Барселоні. У концертній залі зібралися п’ять тисяч глядачів, вони також не дотримувалися соціальної дистанції, проте були в захисних масках. Через місяць іспанські дослідники заявили, що не виявили жодних підтверджень масового зараження коронавірусом у нещеплених осіб під час концерту.

 

Нагадаємо, що Велика Британія поступово знімає карантинні обмеження. Наступний етап скасування обмежень запланували на 17 травня. З цієї дати, крім інших послаблень, Велика Британія, відповідно до намірів, має відновити авіасполучення з іншими країнами.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.