У Литві літнім людям платитимуть €100 за вакцинацію

Парламент Литви підтримав виплату €100 літнім людям за вакцинацію

Парламент схвалив фінансові винагороди за вакцинацію від коронавірусу людей віком від 75 років.

 

У Литві Сейм із другої спроби підтримав введення винагород у сумі €100 людям від 75 років, які вакцинуються від коронавірусу до грудня. Про це повідомляє LRT у вівторок, 12 жовтня.

 

Запропонований урядом проект прийняли з другої спроби: спочатку для цього не було кворуму, тому ініціативу повторно винесли на голосування і прийняли 68 голосами «за». Троє депутатів виступили проти і семеро — утрималися.

 

Виплату за вакцинацію пропонують ввести для людей у віці від 75 років, які зробили щеплення в період з вересня по грудень 2021 року, а також для тих, хто вакцинується третьою підсилювальною дозою до квітня 2022 року.

 

Як підкреслила міністр соціального захисту і праці Моніка Навіцкене, у старшій віковій групі в країні досить низький рівень охоплення вакцинацією — з більш 270 тисяч литовців такого віку 80 тисяч досі не щеплювалися і не перехворіли.

 

Крім того, Сейм також підтримав проект, який зобов’язує невакцинованих працівників самостійно платити за регулярне тестування або тестуватися за кошти роботодавця.

 

Нагадаємо, у Японії взимку мають намір почати вакцинацію третьою дозою. Влада профінансує вакцинальну кампанію і простежать, щоб вона пройшла гладко, запевнили в уряді.

 

Також повідомлялося, що в Польщі за тиждень приріст COVID виріс на 60%. До кінця жовтня добова кількість інфікованих може вирости до 5 тисяч, прогнозує польське МОЗ.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.