У Криму пробурять водовід для Ялти

Фото: Радио Свобода Вартість робіт оцінюється в більш ніж 8,5 млрд російських рублів

Воду будуть викачувати з Щасливенського водосховища, де поки ще є помірні запаси.

У анексованому Криму побудують тунельний магістральний водовід в Ялту від Щасливенського водосховища для подачі прісної води. Про це повідомляють Новини Криму в неділю, 18 квітня.

Так званий «міністр будівництва і архітектури» Криму Михайло Храмов розповів, що експертиза проекту знаходиться на завершальній стадії.

«Десь через місяць, два максимум, ми отримаємо експертизу і приступимо до повномасштабного будівництва. На сьогодні портал вже виконаний, щит повністю змонтований, зібраний, випробуваний. Залишилося тільки, так би мовити, прапорцем відмахнутися, і почнемо бурити», — розповів Храмов.

Підрядником будівництва об’єкта була визначена компанія ТоннельГеоСтрой з Санкт-Петербурга. Вартість робіт оцінюється в більш ніж 8,5 млрд російських рублів (близько 112 млн доларів — ред.).

Раніше на цій неділі стало відомо, що в Криму обмілів черговий водойом. При обсязі Балановського водосховища 5,1 млн кубометрів, зараз воно заповнене водою приблизно на п’яту частину. Були опубліковані фото пересихаючої водойми.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.